
BOSCH F026400581 Фільтр повітряний SKODA FABIA, RAPID,OCTAVIA,YETI,VW GOLF VII, CADDY IV, POLO
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: F026400581
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| BOSCH F026400581 Фільтр повітряний SKODA FABIA, RAPID,OCTAVIA,YETI,VW GOLF VII, CADDY IV, POLO |
- SEAT IBIZA V (KJ1, KJG)
- SKODA FABIA III (NJ3), FABIA III Універсал (NJ5), FABIA IV (PJ3), KAMIQ (NW4), KAROQ (NU7, ND7), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3), OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6), OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3), OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), SCALA (NW1), YETI (5L)
- VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), GOLF VII Variant (BA5, BV5), GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH)
-
✅ Код для замовлення: F026400581
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400581 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | F026400581 |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

