Топ

WA6406 Фільтр повітряний WIX FORD TRANSIT FT 160, 190 2.5D ->88, 1.6, 2.0 ->91
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA6406
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WA6406 Фільтр повітряний WIX FORD TRANSIT FT 160, 190 2.5D ->88, 1.6, 2.0 ->91
- FORD TRANSIT Автобус (T_ _), TRANSIT Фургон (T_ _), TRANSIT Платформа/шасі (T_ _), TRANSIT Автобус (E_ _), TRANSIT Фургон (E_ _), TRANSIT Платформа/шасі (E_ _)
- METROCAB TAXI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6406 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 96 мм |
| Внутрішній діаметр | 187 мм |
| Зовнішній діаметр | 247 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

