
BOSCH F026400287 Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA 12-. SUPERB 15-. VW GOLF 12-. PASSAT 14-. TIGUAN 16-. SEAT LEON 12-. ATECA 16
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: F026400287
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| BOSCH F026400287 Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA 12-. SUPERB 15-. VW GOLF 12-. PASSAT 14-. TIGUAN 16-. SEAT LEON 12-. ATECA 16 |
- AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF), A3 (8V1, 8VK), A3 Limousine (8VS, 8VM), A3 Кабріолет (8V7, 8VE), A3 Limousine (8YS, 8YM), A3 Sportback (8YA, 8YF), Q2 (GAB, GAG), Q3 Sportback (F3N), Q3 (F3B), TT (FV3, FVP), TT Roadster (FV9, FVR)
- CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP)
- SEAT ARONA (KJ7, KJP), ATECA (KH7, KHP), IBIZA V (KJ1, KJG), LEON (5F1), LEON ST (5F8), LEON SC (5F5), LEON (KL1, KLG), TARRACO (KN2)
- SKODA KAROQ (NU7, ND7), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3), OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6), OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3), OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5), SUPERB III (3V3), SUPERB III Універсал (3V5)
- VW ARTEON (3H7, 3H8), ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9), CADDY V Мінівен (SBB, SBJ), GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), GOLF VII Variant (BA5, BV5), GOLF VIII (CD1, DA1), GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5), GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1), PASSAT B8 (3G2, CB2), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5), TIGUAN (AD1, AX1), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2), TOURAN (5T1), CADDY V Фургон/мінівен (SBA, SBH)
-
✅ Код для замовлення: F026400287
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400287 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | F026400287 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 176.5 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

