
WIXFILTRON WA6781 Фільтр повітряний AUDI A3 II 1.9TDI, 2.0TDI 5/03->; VW GOLF V, TOURAN 1.9TDI, 2.0TDI
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA6781
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| WIXFILTRON WA6781 Фільтр повітряний AUDI A3 II 1.9TDI, 2.0TDI 5/03->; VW GOLF V, TOURAN 1.9TDI, 2.0TDI |
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), Q3 (8UB, 8UG), TT (8J3), TT Roadster (8J9)
- SEAT ALHAMBRA (710, 711), ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB), CC B7 (358), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT B7 (362), PASSAT B7 Variant (365), PASSAT ALLTRACK B7 (365), PASSAT CC B6 (357), SCIROCCO III (137, 138), SHARAN (7N1, 7N2), TIGUAN (5N_), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA), GOLF VAN VI Variant (AJ5), TOURAN VAN (1T1, 1T2), TOURAN VAN (1T3)
-
✅ Код для замовлення: WA6781
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6781 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | WA6781 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

