
WIXFILTRON WA9405 Фільтр повітряний AUDI A4 A6 2.8,1.9TDI,1.8T;VW PASSAT 2.0 2.3 1.8T;OPEL OMEGA A 2.6IGL
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9405
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| WIXFILTRON WA9405 Фільтр повітряний AUDI A4 A6 2.8,1.9TDI,1.8T;VW PASSAT 2.0 2.3 1.8T;OPEL OMEGA A 2.6IGL |
- ALPINA B3 (E36), B3 Touring (E36), B3 Купе (E36), B3 Кабріолет (E36), B8 (E36), B8 Touring (E36), B8 Купе (E36), B8 Кабріолет (E36), B10 (E34), B10 Touring (E34), B10 (E39), B10 Touring (E39), ROADSTER V8 (E52)
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A6 C5 (4B2, 4B4), A6 C5 Avant (4B5, 4B6), ALLROAD C5 (4BH)
- BMW 5 (E34), 5 Touring (E34), 5 (E39), 5 Touring (E39), 7 (E32), 7 (E38), 8 (E31), X5 (E53), Z8 Roadster (E52)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 Variant (3B6), PASSAT B5.5 (3B3)
-
✅ Код для замовлення: WA9405
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9405 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | WA9405 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, BMW, Skoda |
| Сумісність з моделлю | B3, X5, Superb, Roadster V8, A4, A6, Z8, 7-Series, B8, Passat, B10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

