
WIXFILTRON WA9545 Фільтр повітряний SKODA FABIA II, ROOMSTER 1.4I (86HP), 1.6I (105HP), SEAT IBIZA V
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9545
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| WIXFILTRON WA9545 Фільтр повітряний SKODA FABIA II, ROOMSTER 1.4I (86HP), 1.6I (105HP), SEAT IBIZA V |
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2), TOLEDO IV (KG3)
- SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), ROOMSTER (5J7), ROOMSTER Praktik (5J)
- VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), POLO IV (9N_, 9A_), POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614), POLO V (6R1, 6C1), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
-
✅ Код для замовлення: WA9545
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9545 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | WA9545 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Roomster, Ibiza, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

