
WIXFILTRON WA9770 Фільтр повітряний DACIA DOKKER, DUSTER II, LODGY, LOGAN II, SANDERO II; RENAULT CAPTUR, CLIO IV, DOKKER, DUSTER,
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9770
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| WIXFILTRON WA9770 Фільтр повітряний DACIA DOKKER, DUSTER II, LODGY, LOGAN II, SANDERO II; RENAULT CAPTUR, CLIO IV, DOKKER, DUSTER, LODGY, LOGAN II, SANDERO II |
- DACIA DOKKER Мінівен (KE_), DUSTER (HS_), LODGY (JS_), LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II, DOKKER Фургон/мінівен, DUSTER Фургон/джип
- RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_), DOKKER, LODGY (JS_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), LOGAN II Універсал (K8_), SANDERO/STEPWAY II (B8_)
-
✅ Код для замовлення: WA9770
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9770 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | WA9770 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

