
UFI 31.833.00 Фільтр паливний VW GOLF, JETTA 03-, SKODA OCTAVIA 04-, FABIA 06-AUDI A3 II; SEAT ALTEA
640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31.833.00
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| UFI 31.833.00 Фільтр паливний VW GOLF, JETTA 03-, SKODA OCTAVIA 04-, FABIA 06-AUDI A3 II; SEAT ALTEA |
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), TT (8J3), TT Roadster (8J9)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2), TOLEDO IV (KG3)
- SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), FABIA III (NJ3), FABIA III Універсал (NJ5), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), ROOMSTER (5J7), YETI (5L), ROOMSTER Praktik (5J)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), POLO IV (9N_, 9A_), POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614), POLO V (6R1, 6C1), TOURAN (1T1, 1T2), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA)
-
✅ Код для замовлення: 31.833.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 31.833.00 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 31.833.00 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴

