
WIXFILTRON WF8388 Фільтр паливний AUDI A3; SEAT ALTEA, LEON, TOLEDO III, SKODA OCTAVIA, SUPERB II, YETI, VW CADDY III-IV, GOLF VI
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: WF8388
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| WIXFILTRON WF8388 Фільтр паливний AUDI A3; SEAT ALTEA, LEON, TOLEDO III, SKODA OCTAVIA, SUPERB II, YETI, VW CADDY III-IV, GOLF VI, PASSAT B6, TIGUAN 1.6-1.9-2.0TDI |
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), TT (8J3), TT Roadster (8J9)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB), EOS (1F7, 1F8), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT CC B6 (357), SCIROCCO III (137, 138), TIGUAN (5N_), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA), GOLF VAN VI Variant (AJ5), TOURAN VAN (1T1, 1T2)
-
✅ Код для замовлення: WF8388
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WF8388 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | WF8388 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 136.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

