
Сальник редуктора ЗІЛ 130 62х93х16
50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120-2402052
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник редуктора ЗІЛ 130 62х93х16
120-2402052-А3
120-2402052-А3/486460
✅ Код для замовлення: 120-2402052
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ЗІЛ |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 120-2402052 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Кросс-номери | 120-2402052 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


