
NISSENS 652011 Радіатор AUDI A3,SEAT LEON, TOLEDO II,SKODA OCTAVIA I,VW BORA I,GOLF IV
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 652011
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
NISSENS 652011 Радіатор AUDI A3,SEAT LEON, TOLEDO II,SKODA OCTAVIA I,VW BORA I,GOLF IV
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип решітки | Трубчасто-стрічкова |
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 652011 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 652011 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




