
NISSENS 63606A Радіатор PEUGEOT 407 1,8I-2,0I-2,0D 04-CITROEN BERLINGO 08-. C3 09-. C4 04-. C5 04-
3 750 ₴
- В наявності
- Код: 63606A
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
NISSENS 63606A Радіатор PEUGEOT 407 1,8I-2,0I-2,0D 04-CITROEN BERLINGO 08-. C3 09-. C4 04-. C5 04-
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 63606A |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 549 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, DS5, Expert, 307, 308, Berlingo, RCZ, C4, C5, Partner, 406, 407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴




