
NISSENS 640012 Радіатор AUDI A1 (10-) 1.2-1.4 TSI-1.6TDI
2 950 ₴
- В наявності
- Код: 640012
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
NISSENS 640012 Радіатор AUDI A1 (10-) 1.2-1.4 TSI-1.6TDI
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 640012 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴



