
NISSENS 61654 Радиатор DAEWOO LANOS M.T. 1.3I, 1.5I,1.6I 98-SENS
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 61654
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NISSENS 61654 Радиатор DAEWOO LANOS M.T. 1.3I, 1.5I,1.6I 98-SENS
- DAEWOO LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT)
- ZAZ SENS (TF_)
-
✅ Код для замовлення: 61654
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 61654 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Sens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴




