
NISSENS 637624 Радіатор RENAULT/DACIA DOKKER 12-. LODGY 12-. DUSTER 10-. LOGAN 12
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 637624
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NISSENS 637624 Радіатор RENAULT/DACIA DOKKER 12-. LODGY 12-. DUSTER 10-. LOGAN 12
- DACIA DOKKER Мінівен (KE_), DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), LODGY (JS_), LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II, DOKKER Фургон/мінівен, DUSTER Фургон/джип
- LADA VESTA (GFL_), VESTA SW Універсал (GFK_)
- RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), DOKKER, DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), LODGY (JS_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), LOGAN II Універсал (K8_), SANDERO/STEPWAY II (B8_)
-
✅ Код для замовлення: 637624
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 637624 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 511 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Vesta, Duster, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴



