
NISSENS 65277 Радіатор AUDI: A3 (2003>2008) 1.6FSI, 1.6I/SEAT: ALTEA (2004>2009) 1.4I, 1.6I;LEON
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 65277
+380 (66) 018-96-87
- +380 (63) 738-89-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NISSENS 65277 Радіатор AUDI: A3 (2003>2008) 1.6FSI, 1.6I/SEAT: ALTEA (2004>2009) 1.4I, 1.6I;LEON
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5)
- VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), TOURAN (1T1, 1T2), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), TOURAN VAN (1T1, 1T2)
-
✅ Код для замовлення: 65277
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65277 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴






